Panel uživatele

Growth Technology Palm Focus 0,1 l

Growth Technology Palm Focus 0,1 l

Palm Focus je určen na hnojení Vašich palem.

49 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Growth technology

Palm Focus je zárukou svěžích, zelených palem a tropických rostlin, bez nekrotických skvrn a žloutnutí. Vysoký obsah vápníků pro sytou barvu a větší odolnost rostlinných buněk. Obsahuje pečlivě vybraný poměr makro i mikro prvků v té nejčis Palm focus obsahuje pečlivě vybraný poměr makro a mikro prvků pro zdravý a bujný růst palem. Zajišťuje zdravou a sytou barvu lisů a rychlý rozvoj kořenového systému. Palmy mají velmi specifické nutriční požadavky, je proto velmi důležité zvolit správnou výživu.
Největším problémem většiny produktů na trhu je vysoký obsah močoviny. Močovina je pro palmy velmi toxická, tím zabraňuje správnému růstu. Palm focus z tohoto důvodu žádnou močovinu neobsahuje. Vyrábí se z nejčistších rozpustných minerálních solí. Obsahuje všechny potřebné živiny pro zdravý a bujný růst.
Palm focus je vyroben z látek maximální čistoty a proto neobsahuje žádné těžké kovy a jiné balastní látky. Obsažené mikroprvky v chelátové formě pro snadnou dostupnost dle potřeby palmy. Palm focus dále obsahuje kelpak (výtažek z mořské řasy), bohatý na humicidní a fulvicidní kyseliny, které zlepšují vitalitu palmy a příjem živin.
Palm focus je mimo jiné velmi šetrný k životnímu prostředí. Tento produkt pomáhá vytvořit zdravé, energické a silné palmy.
Doporučené dávkování:
Jednou týdně 1ml až 2,5ml na 1l zálivky.

Nový komentář

* (Povinné)

Další produkty

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info