Panel uživatele

HESI

49 položek

U HESI Plantenvoeding se prolíná vášeň a profesionalita. Hesi, jméno kouzelných receptur pro rostliny, prokázalo za krátkou dobu, že optimálně uspokojuje potřeby rostlin jako i jejich milovníků. Mezitím se Hesi stalo vzkvétající mezinárodní firmou a stále expanduje.

Již od začátku byla vysoká kvalita hnojiv a doplňků Hesi jejich důležitou charakteristikou. Cenné přísady jako aminokyseliny, enzymy a rostlinný cukr přemění každý produkt ve „zdroj zdraví" pro vaše rostliny. Hnojiva Hesi pracují interaktivně, například automatickým opravením hodnoty pH v půdě a nastavením na lehce zásadité hodnoty.

Použitím komplexních materiálů (chalátů) je garantována optimální dostupnost živin. Ve stručnosti: maximální výsledky prostřednictvím jednoduchého použití.

Kompletní řada produktů Hesi vychází z pěstitelského hobby. Poptávka po hnojivech a speciálních doplňcích je ohromná již od počátku. Intenzivní výzkum tajemství rostlinného metabolismu pomohl Hesi úspěšně vyvinout optimálně vyrovnanou směs vitamínů pro každou fázi cyklu rostliny. Tyto vitamíny zvyšují energii a mají stimulující efekt na rostlinu. Touto cestou je aktivován růst a rozkvět rostlin a starost o zahradu se stává potěšením. Výrobky Hesi jsou vyráběny, plněny, kontrolovány a odeslány pomocí prostředků nejmodernější technologie aplikovaných v továrně Hesi. Každá šarže je před plněním testována na zmetkovost, čísla šarží garantují „první dovnitř první ven". Snadné rozeznání produktu dle barevného kódu, lahvičky s obsahem dodávají zákazníkovi doplňující ubezpečení, že záměna není prakticky možná. Bezplatné brožury a informační letáky dodají důkladné znalosti a praktické informace. Ekologické články napsané inženýrem Singlinde odráží smysl pro detail a biologii. Tyto články lze nalézt v přední specializované literatuře nebo na této webové stránce.

Dávkovací schémata naleznete zde

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info