Panel uživatele

Growth Technology Bonsai Focus 0,1 l

Growth Technology Bonsai Focus 0,1 l

Bonsai Focus je určen na hnojení Vašich Bonsají.

49 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Growth technology

Bonsai Focus jistě potěší každého pěstitele bonsaí. Je vhodný pro všechny druhy stromů i kěřů, pěstoavných v zakrslé formě. Obsahuje pečlivě vybraný poměr makro i mikro prvků v té nejčistší formě, rostlinné kyseliny a výtažek z kelpu (mořsk Bonsai focus obsahuje pečlivě vybraný poměr makro a mikro prvků pro zdravý a bujný růst Bonsaií. Zajišťuje zdravou a sytou barvu lisů a rychlý rozvoj kořenového systému. Bonsaie mají velmi specifické nutriční požadavky, je proto velmi důležité zvolit správnou výživu.
Největším problémem většiny produktů na trhu je vysoký obsah močoviny. Močovina je pro rostlinu velmi toxická, tím zabraňuje správnému růstu. Bonsai focus z tohoto důvodu žádnou močovinu neobsahuje. Vyrábí se z nejčistších rozpustných minerálních solí. Obsahuje všechny potřebné živiny pro zdravý a bujný růst.
Bonsai focus je vyroben z látek maximální čistoty a proto neobsahuje žádné těžké kovy a jiné balastní látky. Obsažené mikroprvky v chelátové formě pro snadnou dostupnost dle potřeby bonsaie. Bonsai focus dále obsahuje kelpak (výtažek z mořské řasy), bohatý na humicidní a fulvicidní kyseliny, které zlepšují vitalitu bonsaií a příjem živin.
Bonsai focus je mimo jiné velmi šetrný k životnímu prostředí. Tento produkt pomáhá vytvořit zdravé, energické a silné bonsaie.
Doporučené dávkování:
Jednou týdně 1ml až 2,5ml na 1l zálivky.

Nový komentář

* (Povinné)

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info