Panel uživatele

Celaflor Naturen Schädlingsfrei Neem

Celaflor Naturen Schädlingsfrei  Neem

Sprej proti mšicím, molicím, třásněnkám a sviluškám do domu, balkonu či hrnkových rostlin, také okrasné rostliny v terénu a skleníku.

550 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Vyprodáno

Strojový překlad:

Sprej proti mšicím, molice, třásněnky, listové horníků a svilušky v domě, balkon a hrnkových rostlin, stejně jako okrasné rostliny v terénu a skleníku.

Dobrá kontrola škůdců:
- Mšice
- píďalka podzimní
- mandelinka
- horník
- Rosenblatt Roll Wasp
- svilušky
- třásněnka
- molice

CELAFLOR povahy škůdce Neem obsahuje jako účinnou látku extrakt ze semen tropického stromu Neem, který má odlišný způsob působení. Během několika málo hodin po ošetření se škůdci jsou inaktivovány. Aby jejich příjem potravy a, nemůže vyvíjet a množit a po několika dnech umírá.
Aktivní složka je transportována do rostliny, takže některé druhy sající hmyz jsou zjištěny i v případě, že nebyly přímo stříká. Dokonce i po škůdci ošetření dosud nejsou k dispozici, a proto poslali k žádné větší škody, a rozvinout žádný použitelný potomka víc. Výrobek byl úspěšně použit v ekologickém zemědělství již několik let.
CELAFLOR povahy škůdce Neem je pro většinu beneficials jemný, netoxický pro včely, čekací doby (dle času aplikace) nebo předpisy na ochranu vod nejsou dodržovány.

Účinná látka:
10 g / l azadirachtin A (40 g / l extraktu z přírodního Neem semeno NeemAzal)

Poznámky:
Vezměte prosím na vědomí varovné věty a symboly v návodu k obsluze.

pečlivě používání pesticidů. Před použitím si přečtěte etiketu a informace o produktu. Zejména přípravky na ochranu rostlin mohou být použity v přírodě pouze na pozemku, který se používá pro zemědělství, lesnictví nebo zahradnictví.

Nový komentář

* (Povinné)

Další produkty

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info