Panel uživatele

Hu-Ben Stimulax 1

Hu-Ben Stimulax 1

Práškový zakořeňovač.

60 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hu-Ben

Stimulax I práškový zakořeňovač, použití při řízkování rostlin pro rychlejší vývoj kořínků. Stimulax I je určen pro kvalitní zakořenění a urychlenou tvorbu kořenové soustavy bylinných i dřevnatých řízků.
Chemické a fyzikální vlastnosti: kyselina indolyloctová 0,06 % kyselina alfa-naftyloctová 0,06 % kyselina naftyl-máselná 0,05 %
Návod použití:
Řízky pro zakořeňování připravíme tak, že cca 2-3cm odlistíme a tuto část smočíme ve vodě. Nad otvorem v množárně se zahradní zeminou nebo pískem posypeme navlhčenou část řízku Stimulaxem I a přitlačíme zeminu. Řízky v krátké době vytvoří bohatý kořenový systém. Řízky a zeminu udržujeme neustále vlhkou.
Obsah balení postačuje přibližně pro 600 řízků.
Pozor: přípravek může ohrozit zdraví při požití, nadýchání, stiku s pokožkou a sliznicemi. Přípravek nesmí být používán jinak, než je uvedeno v příbalovém návodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Zamezte styku s očima, kůží nebo oděvem. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody a mýdla. V těžších případech, po požití a zasažení očí vždy vyhledejte lékařskou pomoc.
Stimulax I je nutné skladovat na suchých místech v neporušených obalech odděleně od ostatních hnojiv, potravin, krmiv a desinfekčních prostředků.
Obsah rizikových prvků: splňuje zákonem stanovené limity v mg/kg hnojiva, kadmium 1, olovo 10, rtuť 1,0, arzen 10, chrom 50.

Stimulax

MR.Bio, 7.1.2021 12:06.42

Za málo peněz hodně muziky!

Nový komentář

* (Povinné)

Další produkty

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info