Panel uživatele

General Hydroponics Bio Essentials 60 l (Oligo Spectrum)

General Hydroponics Bio Essentials 60 l (Oligo Spectrum)

Komplexní koncentrát mikroživin.

7495 Kč s DPH

10799 Kč s DPH Sleva 3304 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Výrobce: General Hydroponics

Pro všechny metody pěstování: hydroponie i půda, nezbytný doplněk všech výživ.

Bio Essentials je jedinečným výrobkem. Jedná se o komplexní koncentrát mikroživin v chelátové formě, který rovněž obsahuje nezbytné mikrolátky a organický pufr. Používá se jako doplněk do živných roztoků při pěstování v půdě i u hydroponie. Používá se také jako postřik na listy.

Mikro a submikroživiny jsou nezbytnými stopovými prvky, které rostlina potřebuje společně s primárními a sekundárními prvky, pro komplexní a harmonickou životosprávu. Některé se musejí podávat v tak malém množství (submikroživiny), že ve většině přípravků nejsou ani zahrnuty. Avšak laboratorní testy prokázaly, že při aplikaci těchto prvků se celkové zdraví rostliny výrazně lepší a stejně tak její odolnost proti škůdcům.

Veškeré tyto prvky obsažené v přípravku Bio Essentials jsou chelátové: Chelátový prvek se do rostlin uvolňuje pouze tehdy, když jeho potřebné množství v živném roztoku poklesne. Čili chelát nejenže udržuje stabilní hodnotu výživy, ale také chrání rostlinu před nechtěným hromaděním škodlivých solí.

Když rostliny rostou rychle, absorbují mnoho prvků z roztoku, tedy destabilizují jeho pH. Čím je růst rychlejší, tím je větší tato nerovnováha. Proto je nezbytné mít pufr (tlumící látku) dobré kvality, který pomáhá stabilizovat pH. Pufr rovněž pomáhá řídit hladinu kalcia v roztoku, což je důležitý aspekt v případě tvrdé vody.

Aplikace:

Také v postřiku na listy dodává Bio Essentials rostlinám sílu a energii.

2 ml / Litre (10 ml = jedno víčko od lahve )

Hydroponie: 5 ml / Litr

Půda: 3 ml / Litr

Sprej na listy: 2 ml / litr

Poněvadž jsou cheláty dle organické certifikace autorizovaným zdrojem mikroprvků, přípravek Bio Essentials lze používat ve spojení s organickými živinami.

PRO ZAPÁLENÉ AKVARISTY: Bio Essentials Je Neuvěřitelně Efektivní Při Pěstování Akvarijních Rostlin.

Jak používat Bio Essentials?
Bio Essentials je nutným živným doplňkem, který se přidává do většiny živin (kromě hnojiv GHE), poněvadž ty jen zřídkakdy obsahují mikroprvky, které rostliny pro správný růst potřebují. Postupujte dle návodu na etiketách a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přímo.

Kdy používat Bio Essentials?
Bio Essentials se používá po celou dobu životního cyklu rostliny – od řízků (odnoží) až po sklizeň, a to u hydroponie i půdy. ento produkt je také velmi účinný jako postřik na listy.

Jaké má Bio Essentials výhody?
Bio Essentials představuje chybějící článek k běžným živinám. Je schválen i pro používání v organickém pěstování. Jedná se o skvělý doplněk pro akvarijní rostliny a často jej tedy využívají akvaristé.

Kdy zaregistruji výsledky?
Výsledky se dostaví velmi rychle. Po několika dnech si všimnete, že zdraví i vitalita rostliny se znatelně zlepšila, a stejně tak míra růstu, množství květů a produkovaných plodů a také hojnost úrody.

Proč používat Bio Essentials?
Bio Essentials je velmi koncentrovanou živinou. Snadno se používá. Obsah velkého množství složek z něj činí nutný doplněk pro vyváženou potravu. U hydroponie i půdy.

Nový komentář

* (Povinné)

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info