Panel uživatele

General Hydroponics SubCulture 25 g (Trikologic S)

General Hydroponics SubCulture 25 g (Trikologic S)

Ochranná směs mikroorganismů.

1499 Kč s DPH

1690 Kč s DPH Sleva 191 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: General Hydroponics

General Hydroponics SubCulture 25 g - ochranná směs mikroorganismů

General Hydroponics SubCulture 25 g - ochranná směs mikroorganismů

Chraňte kořeny proti houbám a jiným patogenům!

Slyšeli jste někdy o názvech „Pythium, Fusarium, Verticillium" a všech těch jménech končících na „ium", které způsobují pohromu a sklíčenost na polích a v pěstírnách? V průběhu všech ročních období, ale zejména pak za velmi teplého počasí, zažívá většina hydroponických pěstitelů invazi hub na kořenech rostlin. Abyste se hub zbavili, některé firmy vám nabídnou sterilizátory UV, enzymy, houbu trichoderma v prášku, atd., prostě prostředky, které mají jen malou nebo vůbec žádnou účinnost. Samozřejmě můžete použít fungicidy, které naleznete v každém zahrádkářství. Ale všichni dobře víme, že fungicidy jsou škodlivé nejen pro vás, ale i pro životní prostředí.

Jakožto odborníci a poradci v hydroponii si musíme otázku týkající se kořenové hniloby a napadení houbami často pokládat, a skutečně nám tento problém činil velké starosti - ale pouze do dnešního dne! Několik let jsme hledali efektivní způsob, jak patogeny v živném roztoku zničit, avšak s tím, aby zůstal přírodní a co možná nejvíce ekologický.

SubCulture je užitečnou směsí mikroorganismů, které chrání kořenovou masu proti patogenním houbám, a to tak, že kořeny obklopí ochrannou bariérou a zabrání růstu, množení, a tak přežití těchto predátorů.

Jak to funguje?

SubCulture přikryje celou kořenovou masu ochranným myceliem, které zabraňuje patogenům, aby získávaly živiny a rostly, tzn. Aby se šířily a nakonec vůbec přežily. SubCulture má však ještě jednu a stejně důležitou funkci:
Tato specifická směs bakterií rozkládá organickou látku a odpadní částečky (nečistoty) v živném roztoku a transformuje tento potenciální zdroj nemocí na doplněk minerálních solí, které rostlina využije.

Kdy a jak přípravek používat?

SubCulture je přírodní ochranou.
V půdě a kokosovém vláknu se bude množit snadno a lze jej jednoduše přidat do zalévacího roztoku.
U hydroponie jej používejte s BioFiltrem, což je přípravek, který vytváří potřebné podmínky pro jeho množení díky Hvězdičkám, kde se SubCulture rád usadí, a který umožňuje, aby byl SubCulture aktivní a fungoval co možná nejdéle.
Jeho aplikace má preventivní, ale i léčivý účinek.
10 g/150 l – každých 6 týdnů:
Při sázení semen se SubCulturem zavlažuje, u půdy v zalévacím roztoku a u hydroponie přímo do BioFiltru.

SubCulture a BM eliminují patogenní houby v kořenech a rozkládají organickou látku v živném roztoku. SubCulture je aktivní zejména za teplého počasí. Jestliže již používáte SubCulture, nepotřebujete BM.

Jak používat SubCulture?
U hydroponie s drenážním substrátem (kuličky jílu a lávové kameny) nebo s holými kořeny přidávejte SubCulture k hvězdičkám v BioFiltru. U hydroponie s vlhkým substrátem (kokosové vlákno nebo rockwool) a u půdy přidávejte SubCulture přímo do substrátu. Postupujte dle návodu. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat přímo.

Kdy používat SubCulture?
Neustále - abychom chránili kořeny. Zejména v boji proti stresu, který způsobují extrémní teploty (chlad i zima).
Jaké výhody přináší SubCulture?
SubCulture chrání kořeny před všemi houbami, které je napadají. Umožňuje udržovat váš živný roztok zdravý a čistý.

Kdy se dostaví výsledky?
Docela rychle – jakmile začnou pracovat mikroorganismy. Kořeny znovu získají na síle a za několik dnů zaznamenáte růst nových kořínků.

Proč používat SubCulture?
Abyste u aeroponie, hydroponie a půdy bezpečně chránili své kořeny před patogeny. A je za skvělou cenu.

Nový komentář

* (Povinné)

Další produkty

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info