Panel uživatele

Hesi Power Zyme 5 l

Hesi Power Zyme 5 l

Doplněk k hnojivům.

1299 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hesi

Extrakt z enzymů pro rostliny! Zajišťuje rostlinám čistý a na kyslík bohatý substrát. Posiluje rostliny a kořeny. Zlepšuje mikroflóru a zvyšuje odolnost. Kořeny rostliny neustále obnovují svůj vnější obal. Staré buňky jsou vypuzeny a nahrazeny novými. Rychlejší růst kořenů zvětšuje množství nepotřebného organického materiálu končícího v substrátu rostlin. Staré části rostliny se skládají převážně z celulózy. Pouze speciální mikroorganismy mohou odbourávat celulózu. Převádí celulózu na aktivní rostlinný hroznový cukr. Kořeny přímo vstřebávají cukr jako výživu.
Pokud část rostliny (například list nebo kořen) již není pro rostlinu použitelná, odebere z ní všechen přepravitelný obsah jako například minerály, (to je také důvod, proč rostliny žloutnou) a zůstane jen celulóza. Rostlina se pak zbaví mrtvých listů nebo kořenů. Rostlina neustále obnovuje své části, nestravitelná celulóza zůstává v substrátu, a tím dochází ke zvyšování kontaminace. V přírodě jsou mikroorganismy, speciální houby, které stráví zbytkovou vlákninu rostliny pomocí enzymů.
Hesi Power Zyme je extrakt vytvořený z těchto speciálních mikroorganismů a obsahuje tyto enzymy v nejčistší formě. Velké výhoda enzymů je, že žádné nežádoucí mikroorganismy nenarušují blahodárnou mikroflóru.
Co jsou enzymy?
Enzymy jsou molekuly proteinů, které katalizují metabolismus. Pro každý úkol je zde speciální druh enzymů. Enzymy mají dvě hlavní výhody:
Pracují 100% nezávisle na buňkách, proto jsou také izolovány v extraktu.
Mohou svůj úkol mnohokrát zopakovat (pracují nepřetržitě několik dnů), dokud nejsou opotřebovány. Z toho důvodu se Hesi Power Zyme musí používat pravidelně, aby se zachoval substrát rostliny v optimálním stavu.
HESI Power Zyme je vhodný pro každý substrát rostlin v každém stádiu cyklu. Tlející části rostliny snižují množství kyslíku v substrátu, ale s Hesi Power Zyme je množství kyslíku vždy maximální.

Použití:
Přidávejte do zálivky alespoň 1 krát týdně samostatně nebo pravidelně spolu s živinami nebo ostatními stimulátory.
NEPOUŽÍVEJTE JAKO POSTŘIK!

Nový komentář

* (Povinné)

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info