Panel uživatele

BIOFLOWER.CZ│Nejprodávanější

OTEVŘENO!

Upozornění! Vláda rozhodla o uzavření všech obchodů kromě prodejen potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a některých dalších. S účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou těchto prodejen:

 

  • krmiva a dalších potřeb pro zvířata
  • zahrádkařské potřeby včetně osiva
  • prodeje přes Internet a dalšími vzdálenými prostředky, přičemž uvedené zboží a služby se převážně prodávají nebo nabízejí v dané provozovně


Vzhledem k tomu, že včelařské potřeby spadají do kategorie krmiva a další potřeby pro zvířata (chovatelské potřeby) a každý včelař musí být registrovaný jako fyzická nebo právnická osoba, která je evidována jako chovatel včel u Českomoravské společnosti chovatelů, a.s. je naše výdejní místo k e-shopu otevřeno dle běžné otevírací doby.

Doporučujeme naším zákazníkům vytvořit objednávku přes náš e-shop s možností osobního vyzvednutí, kde bude zboží připraveno na určeném místě před budovou včetně paragonu (faktury), tak aby byl čas předání zkrácen na co nejkratší možnou dobu a nedošlo k osobnímu kontaktu. Platba pouze předem na účet a nebo v krajním případě hotově. Prosíme vyčkejte na potvrzení Vaší objednávky, kde Vám potvrdíme skladovou dostupnost a čas předání. 

Přímý prodej zboží ve výdejním skladu nebude umožněn. Zboží Vám bude vydáno z okna. Doporučujeme si veškeré zboží objednávejt předem přes e-shop, e-mailem a nebo telefonicky 728 633 101.

Konzultace řešíme pouze telefonicky nebo e-mailem.


Od pondělí 16.3. OTEVŘENO od 9°° do 17°° dle běžné otevírací doby (výdej objednávek).

 

Zdroj Vlada.cz zde

14.3.2020

 

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

Volat Po-Pá 9°°-18°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info