Panel uživatele

Metrop Calgreen 5 l

Metrop Calgreen 5 l

Vápníkové hnojivo.

4199 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Metrop

Metrop Calgreen je ojedinelý produkt, základem je specifická kombinace dusíku a vápníku, tyto prvky jsou stavebními kameny buněčných stěn, což ve výsledku znamená kompaktnější a těžší květenství.

Dále pak Metrop Calgreen ochrání z 80% před plísněmi a hnilobou. Dodatečný podíl vápníku v substrátu způsobuje, že ionty a ostatní živiny se snadněji uvolňují z koloidu, čímž rostlina disponuje více stavebními látkami.
Metrop Calgreen vápníkové hnojivo se skládá z vysoce kvalitních základních látek a muže být smíchán se všemi produkty Metrop.
Přidávejte Metrop Hydroponii Calgreen vápník hnojiva do zálivky vždy až po ostatních hnojivech do lehce kyselé (pH -) vody.

Metrop MR1, MR2 a Calgreen tvoří prvotřídní hnojící sérii, která na každém druhu substrátu podporuje tvorbu kořenů a silné rostlinné špice, čímž umožňuje nejvyšší možný výnos.
Metrop Calgreen je velmi účinný, vysoce kvalitní prostředek obsahující aminokyseliny a vitamíny pro růstovou i květovou fázi. Pro všechna pěstební media.

Rapidně zvyšuje přísun živin kořenovým systémem;
Zajišťuje správnou formaci květenství;
Zvýší objem a hmotnost koncového produktu;
Zajišťuje dostatečný přísun hořčíku (optimální průběh fotosyntézy a syntézy proteinů);
Neobsahuje škodlivá barviva, není ředěné vodou. Skládá se pouze z nejčistších materiálů a proto udržujte nízkou hodnotu EC;
Neobsahuje těžké kovy.
Skladujte mimo dosah detí.

Použití:
Při pěstování na zemních substrátech bohatých na živiny používejte roztok jednou až třikrát týdně. V případě hydroponie používejte denně. Kontrolujte hodnotu EC.
Nepřehnojte!

Příprava zálivky:
Přidávejte Metrop Calgreen do zálivky vždy až po ostatních hnojivech do lehce kyselé (pH -) vody.
Skladujte na temném místě, uchovejte před mrazem.
Při zasažení očí vypláchněte ihned vodou.

Před použitím protřepte!

HNOJIVO-ES, složitá suspenze N hnojiva 15 se stopovými prvky:
skupni dušik (N) 15.00% - dusičnanový dusík (N) 12.10% - amonného dusíku (N) 0.90% - močovina (N) 2.00% - vápník (CaO) rozpustné ve vodĕ 22.50% - Magnesijev (Mg) rozpustné ve vodĕ 3.00% - železo (Fe) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.075% - mangan (Mn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.15% - baker (Cu) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.060% - cink (Zn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.030% - bor (B) rozpustné ve vodĕ 0.075% - molibden (Mo) rozpustné ve vodĕ 0.0015%

Nový komentář

* (Povinné)

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info