Panel uživatele

Metrop MR2 Bloom 1 l

Metrop MR2 Bloom 1 l

Květové hnojivo.

1249 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Metrop

U Metrop MR2 biominerálního hnojiva pro květ je poměr N-P-K a množství stopových prvku nastaveno na maximální výnos rostlin. Základní látky pro Metrop MR2 jsou obzvláště čisté, čímž se zvýší podíly N-P-K, aniž by docházelo k poškození rostlin.

Díky kvalitě těchto látek nedochází k usazeninám ani v nádobách, ani v zavlažovacím systému. Po rozpuštění ve vodě zůstává hodnota EC konstantní.

Zároveň i přidané stopové prvky jsou ve vyšší koncentraci a ve velmi čisté formě, čímž fotosyntéza rostlin probíhá lépe a rychleji, což se příznivě projeví na kvalitě konečného produktu.

Metrop MR2 biologické hnojivo pro květ je vysoce kvalitní rostlinný extrakt obsahující všechny makro a mikro složky potřebné pro zdravý vývoj květu v jakémkoliv pěstebním mediu.

Určeno k optimálnímu rozvoji květu;
Zajišťuje dostatečný přísun dusíku (dovršení růstu vrcholu);
Zajišťuje dostatečný přísun fosforu (rozvoj kořenů);
Zajišťuje dostatečný přísun hořčíku (optimální průběh fotosyntézy a syntézy proteinu);
Neobsahuje škodlivá barviva, není ředěné vodou. Skládá se pouze z nejčistších materiálu a proto udržujte nízkou hodnotu EC; neobsahuje těžké kovy.

Skladujte mimo dosah dětí.

Použití:

Od třetího až čtvrtého týdne květu. V závislosti na velikosti květu zvyšujte plynule koncentraci. Poslední týden proplachujte dle potřeby.
Při pěstování v zemních substrátech bohatých na živiny používejte roztok jednou až třikrát týdne. V případe hydroponie používejte denně. Kontrolujte hodnotu EC. Nepřehnojte!
Skladujte na temném místě, uchovejte před mrazem.
Při zasažení očí vypláchnete ihned vodou.
Před použitím protřepte!

HNOJIVO-ES, složitá suspenze NPK hnojiva 10-20-40 se stopovými prvky:
skupni dušik (N) 10.00% - dusičnanový dusík (N) 9.33% - amonného dusíku (N) 0.67% - fosfati (P) rozpustné ve vodĕ 20.00% - kalij (K) rozpustné ve vodĕ 40.00% - Magnesijev (Mg) rozpustné ve vodĕ 1.50% - železo (Fe) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.175% - mangan (Mn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - baker (Cu) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - cink (Zn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - bor (B) rozpustné ve vodĕ 0.035% - kobalt (Co) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.0011% - molibden (Mo) rozpustné ve vodĕ 0.0012%.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info