Panel uživatele

Komplet Nicot pro chov matek

Komplet Nicot pro chov matek

AKCE

Systém Nicot, nebo také Jenterův rámek, je zařízení ulehčující práci s přenosem plemeného materiálu do mateřských misek.

999 Kč s DPH

1719 Kč s DPH Sleva 720 Kč

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Skladem

Systém Nicot, nebo také Jenterův rámek, je zařízení ulehčující práci s přenosem plemeného materiálu do mateřských misek bez požadavku na dobrý zrak a pevnou ruku, ale současně zabezpečuje i vytvoření podmínek pro chov nejkvalitnějších matek.

Mezistěna z plastické hmoty má kruhové otvory, které jsou přesně ve středu počátků buněk jedné strany mezistěny. Do těchto otvorů jsou usazeny z druhé strany malé plastové zátky s mělce zahloubenou plochou tak, že dna buněk vypadají jako nepřerušená. Tuto mezistěnu, tj. chovný plást spolu s plástovou mřížkou s dělničími buňkami, jemně potaženou voskem, dostane chovné včelstvo k vystavění. Pak jedna strana vystavěného plástu vypadá zcela normálně a druhá je narušena plastikovými zátkami, pokud jsme tuto stranu nezakryli příložnou destičkou. V buňkách po vystavění leží zpravidla také již vajíčka, které v uzavřeném prostoru mateří mřížkou nakladla matka. Jakmile se vylíhnou larvičky, zátky se vytáhnou s larvičkami z plástu a zastrčí se do stejně velkých otvorů ve dnech plastikových mateřích misek (přenos i s krmnou kašičkou). Umělé misky se zátkami se potom připevní na chovnou laťku a zavěsí do chovného včelstva.

Obsah:

  • 1ks chovný plást s plástovou mřížkou s dělničími buňkami
  • 10ks klícek
  • 10ks světlých zátek
  • 10ks hnědých podstavců
  • 50 ks matečníkových misek

Nový komentář

* (Povinné)

Další produkty

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info