Panel uživatele

Cytrol Dust 150 g

Cytrol Dust 150 g

Insekticidní širokospektrý popraš narůžovělé barvy na bázi přírodních nosičů (mastek, mouka, kaolin). Působící jako dotykový a požerový jed o proti skrytě žijícím škůdcům.

89 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Agrochema

Hmyz, který není zahuben ihned, je schopen ještě odnést poprach na svém těle do kolonie a tím kontaminovat další jedince.

Proti kterým škůdcům přípravek používáme:

Obtížný plazivý a létající hmyz: mravenci, vosy, švábovití, blechy, cvrčci, rybenky, pisivky, mouchy, masařky, klíšťata, moli, kožojedi aj.

Skladištní škůdci: pilousi, potemníci, lesáci, korovníci a další.

Kde přípravek používáme:
V domácnostech, skládkách, veřejných i stravovacích budovách, sklepích, technických a skladovacích prostorách, sila, sýpky, k ochraně muzejních preparátů a sbírek aj., kde není možné provést postřik.

Kde přípravek nepoužíváme:
Poprach neaplikujeme na místa, která se používají k přípravě jídla – např. kuchyňské linky nebo uložné prostory s kuchyňským nádobím. Je nutné zabránit kontaminaci potravin a krmiv.

Jak je přípravek klasifikovaný:
I když obsah účinné látky v přípravku je velmi nízký, klasifikujeme tento insekticid jako nebezpečný pro životní prostředí, neboť všechny pyrethroidní přípravky jsou toxické pro vodní oragnizmy. Pro transport není přípravek nebezpečný.

Bezpečnostní list ZDE

Nový komentář

* (Povinné)

Rychlý kontakt

+420 792 475 000

 Po-Pá 9°°-17°°

info@bioflower.cz

 
Doprava ZDARMA při objednávce nad 1900 Kč

 

 

SKYPE TLAČÍTKO

Výkup vosku: 200Kč / 1kg

 

AKCE PLAGRON EXPIRACE HNOJIV

CANNA BOOST BANNER

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info